Minőségbiztosítási mérnök

Minőségbiztosítási mérnök munkatársat keresünk.

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • fiatalos, lendületes csapat
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes fizetés
  • étkezési hozzájárulás
  • egészségügyi szűrések, üzemorvos
  • sportolási-, üdülési lehetőségek
  • vidékieknek albérlet és hazautazás támogatása
  • továbbtanulás, szakmai képzések

Nálunk ezek lesznek a feladataid:

  • Az üzemi minőségbiztosítási rendszert kell felügyelned és fejlesztened
  • Minőségi mutatószámokat monitorozol, minőségjavító akciókat szervezel, végrehajtasz és visszaellenőrzöd
  • PPAP dokumentációt készítesz, készíttetsz (folyamatábra, ellenőrzési terv, PFMEA)
  • Aktívan részt veszel reklamációk, minőségi problémák kivizsgálásában
  • Kapcsolatot tartasz a vevőkkel minőségügyi témákban

Te vagy az ideális jelöltünk, ha:

  • rendelkezel felsőfokú műszaki végzettséggel
  • középfokú angol nyelvtudással
  • ismered a Minőségirányítási rendszert (ISO9001)
  • képes vagy önálló feladatvégzésre
  • határozott fellépésű, jó kommunikációs képességű, dinamikus, ambiciózus, kreatív és precíz személyiség vagy

Előnyt jelent:

  • Minőségügyi szakmérnöki végzettség
  • IATF16949 tapasztalat
  • Minőségügyi területen szerzett tapasztalat

Az állás betöltéséhez elengedhetetlen a magyar nyelv ismerete!

Az önéletrajzban kérjük a bérigényt megjelölni!

Helyszín
Kaposvár
Vállalat
VIDEOTON Kaposvár
Munkakör jellege
Aktuális állásajánlatok

Letöltöm PDF-ben

0.41 MB
Letöltés