Dokumentáció felelős

Dokumentáció felelős munkatársat keresünk.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, lendületes csapat
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes fizetés
  • egészségügyi szűrések, üzemorvos
  • sportolási-, üdülési lehetőségek
  • cafeteria
  • továbbtanulás, szakmai képzések

Feladataid:

  • dokumentációk érkeztetése, honosítása
  • dokumentációk kezelése, rendszerbe integrálása
  • érvénytelenné vált dokumentációk archiválása
  • archivált dokumentumok, feljegyzések megfelelő tárolásának biztosítása
  • alkatrészkódok kezelése, kiosztása
  • BOM listák létrehozása, ellenőrzése, módosítások kezelése ERP rendszerben
  • dokumentációk, változtatások átvizsgáltatása egyeztetés a szakmai szervezetekkel (beszerzés, logisztika, kalkuláció, mérnökség, minőségbiztosítás, gyártás)
  • változtatások kezelése és a teljes változtatása folyamat nyomon követése, dokumentálása
  • rendszeres változtatási (TCP) megbeszélések szervezése

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség
  • középfokú írásbeli angol nyelvtudás
  • számítógépes ismeretek (QAD, Word, Excel)

Előnyt jelent:

  • középfokú szóbeli angol nyelvtudás
  • dokumentáció kezelés és QAD rendszer ismerete

Egyéb:

  • nagyfokú precizitás
  • önálló feladatvégzés
  • strukturált gondolkodás

Jelentkezéskor kérjük a bérigényt megjelölni!

Az állás betöltéséhez elengedhetetlen a magyar nyelv ismerete.

Pozíció
Helyszín
Kaposvár
Vállalat
VIDEOTON Kaposvár
Munkakör jellege
Aktuális állásajánlatok

Letöltöm PDF-ben

0.38 MB
Letöltés