Folyamatmérnök

FOLYAMATMÉRNÖK munkatársat keresünk

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • ösztönző bér
  • a jelenlét díjazása
  • rugalmas munkaidő
  • fiatalos, lendületes csapat
  • sportolási, üdülési lehetőségek
  • térítésmentes orvosi ellátás

Te vagy az ideális jelöltünk, ha

  • felsőfokú műszaki végzettséged van, akár pályakezdő is lehetsz
  • rendelkezel lean- / folyamat- / ipari mérnöki tapasztalatokkal, Refa/MTM képesítéssel
  • van elektronikai szerelési tapasztalatod
  • tárgyalóképes szinten tudsz angolul

Ezek lesznek a feladataid:

  • Gyártási folyamatok kidolgozása, optimalizálása, a meglévő folyamatok fejlesztése
  • Részvétel az új gyártósorok és rendszerek felállításában, NPI projektek koordinálásában, különös figyelmet fordítva az automatizálásra és gyártási lean eszközök használatára.
  • Műszaki és minőségbiztosítási megoldások tervezése, kapcsolódó dokumentáció elkészítése (munkautasítások, csomagolási és technológiai utasítások), aktualizálása.
Helyszín
Marcali
Vállalat
VIDEOTON Marcali
Munkakör jellege
Aktuális állásajánlatok

Letöltöm PDF-ben

folyamatmérnök
0.43 MB
Letöltés