Lean manager

Pozíció összefoglaló

4 fröccsöntő területtel és 6 szerelőüzemmel rendelkező gyárunkba keresünk lean vezetőt.

Fő célterületek: a hatékonyság, a fenntarthatóság és a digitális transzformáció vezetése, nyomon követése.

Közvetlen a gyári termelésvezetőnek jelentesz. Munkádat folyamatmérnökök és technikusok segítik.

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • ösztönző bér
  • a jelenlét díjazása
  • kedvezményes étkezés az üzemi konyhán
  • fiatalos, lendületes csapat
  • sportolási, üdülési lehetőségek
  • térítésmentes orvosi ellátás
  • továbbképzési lehetőségek
  • vidékiek számára albérlet
  • hazautazás támogatása
  • nyelvismeret fejlesztési lehetőség

Fő feladataid lesznek

  • Termelési automata adatok elemzése és lehetséges célterületek kijelölése, Kaizen események irányítása.
  • Részvétel a termelési folyamatok digitális integrációjában (Digitális iker kiépítése), új termékek bevezetésében (NPI)
  • 5S csapat, és gyári szintű újítási rendszer koordinálása

Mi tehet sikeressé?

  • Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezel.
  • Lean- / folyamat- / ipari mérnöki tapasztalatokat szereztél.
  • Részed volt már digitális termelési rendszerek bevezetésében (Ipar 4.0, Digitális iker…).
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudásod van.
Helyszín
Kaposvár
Vállalat
VIDEOTON Kaposvár
Munkakör jellege
Aktuális állásajánlatok

Letöltöm PDF-ben

lean manager
0.35 MB
Letöltés