Gyártásvezető

Amit kínálunk

Versenyképes fizetés, ösztönző bér, a jelenlét díjazása, fiatalos, lendületes csapat, sportolási-, üdülési lehetőségek, térítésmentes üzemorvosi ellátás, továbbképzési lehetőségek, hazautazás támogatása

Feladatok

  • üzemi termelés szervezése, irányítása
  • eredmény orientált erőforrás gazdálkodás
  • termelési rendszer fejlesztése és optimalizálása
  • hatékonyság, gyártás, üzemi rend folyamatos fenntartása, fejlesztése
  • beosztottak rendszeres irányítása, motiválása és értékelése
  • a termelési tervek és célok elérése

Elvárások

  • felsőfokú végzettség
  • többéves vezetői, gyártási tapasztalat
  • rendszerszemlélet, együttgondolkodási készség, hatékony team munka
  • számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • angol nyelv ismerete
  • önálló munkavégzés
  • dinamikus, ambiciózus, kreatív személyiség
  • kiváló kommunikációs készség
  • precizitás

Előnyt jelent

  • irányítási rendszerek ismerete (ISO, KIR, MEBIR)
  • modern vezetési filozófiák ismerete, alkalmazása (pl. Lean)
Helyszín
Marcali
Vállalat
VIDEOTON Marcali
Munkakör jellege
Aktuális állásajánlatok

Letöltöm PDF-ben

gyártásvezető állásajánlat
0.35 MB
Letöltés