Üzemi termelésirányító

Amit kínálunk

  • versenyképes fizetés
  • ösztönző bér
  • a jelenlét díjazása
  • fiatalos, lendületes csapat
  • sportolási, üdülési lehetőségek
  • térítésmentes orvosi ellátás
  • továbbképzési lehetőségek
  • vidékiek számára albérlet
  • hazautazás támogatása

Feladatok

  • 200 fős üzemi termelés szervezése, irányítása (közvetlen beosztottak a műszak vezetők, sorvezetők)
  • eredmény orientált erőforrás gazdálkodás
  • termelési rendszer fejlesztése és optimalizálása
  • hatékonyság, gyártás, üzemi rend folyamatos fenntartása, fejlesztése, selejtcsökkentés
  • beosztottak rendszeres irányítása, motiválása és értékelése
  • a termelési tervek és célok elérése
  • munkaköröd besorolása: ügyvezető – üzemvezető – gyártásvezető (3. szint)

Elvárások

  • felsőfokú végzettség (vagy legalább folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok)
  • többéves vezetői, gyártási tapasztalat
  • rendszerszemlélet, együttgondolkodási készség, hatékony team munka
  • számítógépes ismeretek (Word, Excel, PowerPoint)
  • angol nyelv ismerete
  • dinamikus, ambiciózus, kreatív személyiség
  • kiváló kommunikációs készség
  • precizitás, önálló munkavégzés

Előnyt jelent

  • irányítási rendszerek ismerete (ISO, KIR, MEBIR)
  • modern vezetési filozófiák ismerete, alkalmazása (pl. Lean)

Jelentkezéskor kérjük a bérigényt megjelölni!

Helyszín
Marcali
Vállalat
VIDEOTON Marcali
Munkakör jellege
Aktuális állásajánlatok

Letöltöm PDF-ben

üzemi termelésirányító
0.36 MB
Letöltés