Erősáramú villamosmérnök

Erősáramú villamosmérnök munkatársat keresünk.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, lendületes csapat
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes fizetés
  • egészségügyi szűrések, üzemorvos
  • sportolási-, üdülési lehetőségek
  • cafeteria
  • vidékieknek albérlet és hazautazás támogatása
  • továbbtanulás, szakmai képzések

Feladataid:

  • Gyári szintű energiagazdálkodás és - felhasználás tervezés, nyomon követés, jelentések, adatszolgáltatás
  • Energiaellátás biztosítás, villamos hálózat karbantartás, dokumentálás, új hálózat építés
  • Kapcsolattartás energiaszolgáltatókkal, energetikai szakreferenssel
  • Villanyszerelési csoport munkájának szakmai felügyelete
  • EgIR ISO 50001 energiairányítási rendszer működtetése, jogszabályi ismeret,  nyomon követés
  • Érintésvédelmi, szabványossági, villámvédelmi vizsgálatok, kéziszerszám ellenőrzés felügyelet
  • Energia-, és épületmenedzsment rendszer kiépítés irányítás, az 1/2020. MEKH rendeletnek megfelelve

Elvárások:

  • Villamos mérnöki végzettség (erősáramú)
  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • Önálló munkavégzés¸ precizitás
  • Dinamizmus, ambíció, kreativitás, kiváló kommunikációs készség

Előnyt jelent:

  • Vezetői tapasztalat
  • Energiafogyasztás mérő rendszer, szoftver ismeret
  • EgIR – ISO 50001 ismeret
Helyszín
Kaposvár
Vállalat
VIDEOTON Kaposvár
Munkakör jellege
Aktuális állásajánlatok

Letöltöm PDF-ben

erősáramú villamosmérnök
0.36 MB
Letöltés