Informatikus fejlesztőmérnök

Informatikus fejlesztőmérnök munkatársat keresünk.

Amit kínálunk:

  • fiatalos, lendületes csapat
  • rugalmas munkaidő
  • versenyképes fizetés
  • egészségügyi szűrések, üzemorvos
  • sportolási-, üdülési lehetőségek
  • cafeteria
  • vidékieknek albérlet és hazautazás támogatása
  • továbbtanulás, szakmai képzések

Feladataid:

  • A vállalati ügyviteli szoftverek fejlesztése, programozása
  • Termeléstámogató szoftverek fejlesztése, programozása
  • Az elkészült programok fejlesztőoldali tesztelése, dokumentálása
  • A készített programok folyamatos fejlesztése
  • Közreműködés a vásárolt programok működtetésében, fejlesztésében

Te vagy az ideális jelöltünk, ha

  • rendelkezel felsőfokú szakirányú végzettséggel
  • jól kommunikálsz angolul
  • vannak PHP és Javascript programozási ismereteid
  • jártas vagy az adatbázisok kezelésében
  • ismered a modern WEB-es technológiákat
  • legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalatod van
  • jó kommunikációs és szervezőképességgel rendelkezel
  • önállóan tudod végezni a munkádat
  • van B kategóriás jogosítványod

Előnyt jelent:

  • Android programozási ismeretek
  • c# és .NET programozási nyelvek ismerete
  • QlikView riportkészítési ismeretek
Helyszín
Kaposvár
Vállalat
VIDEOTON Kaposvár
Munkakör jellege
Aktuális állásajánlatok

Letöltöm PDF-ben

informatikus fejlesztőmérnök
0.39 MB
Letöltés